Vijf op vrijdag: Sneeuw
Deze week was er veel sneeuw en afgelopen dagen was er regelmatig geen ov. Ik moest wel naar een poezenadres, dus ik ben maandag gaan lopen. Het was gelukkig niet helemaal aan de andere kant van Almere, maar totaal 9.5 km lopen door de sneeuw was uiteindelijk toch best pittig (al was ik best een beetje trots dat het me gelukt is en dat de kat waar ik naar toe moest verzorgd kon worden).
Ik heb tijdens de tocht wel mooie foto's kunnen maken! Dus ondanks dat ik het zwaar vond, heb ik ook genoten van wat ik om me heen zag. Hier een paar impressies.







Wooow, 9,5 km door de sneeuw lopen is niet niks. Maar wat een cadeautjes allemaal onderweg.
BeantwoordenVerwijderenBen je dat ook weer teruggelopen?
Het was 9.5 in totaal hoor, niet alleen de heenweg (ik denk niet dat ik dat zou hebben gered!).
VerwijderenIk vond het best heel zwaar en heb nog dagenlang spierpijn gehad, maar onderweg was het wel heel mooi. Daar heb ik echt van genoten. Cadeautjes inderdaad :-)
Groetjes,
Ooooooooooow, nou 9,5 in totaal is ook een behoorlijk stuk. Daarom vond ik 19 km helemaal gigantisch! :-D
VerwijderenIk denk dat ze bij 19 kilometer mijn doodgevroren lijk weer terug zouden vinden in april of zo, als alle sneeuw weer was verdwenen.
VerwijderenIk zag dat onduidelijk in mijn stukje stond en heb het even aangepast.
Groetjes